Zemědělské stroje Väderstad jsou konstruovány tak, aby vytvářely optimální prostředí umožňující dokonalý vývoj ve vašem oboru. Ať už se jedná o kultivaci, přípravu semenného lože nebo umístění semen, naší vizí je zajistit dokonalý vznik a maximalizovat výnosy.

Všechny
Secí stroje
Zpracování půdy

NZ Aggressive 500-1000 jsou prstové brány pro přípravu seťového lůžka dostupné v pracovních záběrech od 5 do 10 metrů.

NZ Mounted jsou nesené prstové brány dostupné s pracovním záběrem 5 nebo 6 metrů. Se svým jedinečným univerzálním závěsem NZ Mounted dokážou skvělé kopírování povrchu.

RexiusTwin je nejtěžší brázdový kultivátor na trhu, dostupný v pracovních záběrech od 4,5 do 10,3 metru. Má působivé výsledky jak v nejtěžších, tak také v nejlehčích půdách.

Nepřekonatelný výkon

TopDown 300-900 je vysoce intenzivní víceúčelový kultivátor provádějící jak úplné mělké zpracování, tak hlubokou kultivaci v jednom jediném přejezdu.

Zpracování půdy

Kombinace všestrannosti, přesnosti a kapacity zpracování půdy Väderstad vytváří perfektní začátek pro nadcházející plodinu. Nabízíme strojní zařízení pro širokou škálu pracovních hloubek a více úkolů na poli.

Secí stroje

Secí stroje Väderstad kombinují vysokorychlostní kultivaci, vrtání a konsolidaci v jednom průchodu. V kombinovaných verzích je hnojivo umístěno s přesností ve stejném průchodu jako vrtání. Omezením průchodů univerzální secí stroje šetří palivo a vlhkost půdy, což přispívá k lepšímu klíčení a dokonalému vzniku plodiny.

Výsadba

Sázecí stroje Väderstad nabízejí výhody pro každého zemědělce. Poskytujeme vysoce kvalitní secí stroje, aby zemědělství bylo co nejefektivnější z hlediska nákladů. Se všemi našimi secími stroji Tempo může být vaše pěstování plodin prováděno vysokou rychlostí, aniž by byla ohrožena přesnost a přesnost. Výsledek? Unikátní kombinace rovnoměrného zakládání plodin a vysoké kapacity.