O nás

U+M Třeboň - Prodej zemědělské techniky

Prodáváme traktory, sklízecí mlátičky, techniku pro sklizeň brambor a kořenové zeleniny, techniku pro krmení, pluhy, podmítače, vozy, sběrače kamene, a další.

Jsme autorizovaným prodejcem zemědělské techniky značek CLAAS, Väderstad, GRIMME, BvL a Lemken. Jsme také importérem sběračů kamene Kivi Pekka, dopravní techniky HAWE a čelních nakladačů STOLL.  V nabídce máme i zemědělské stroje jiných značek.

Dále provozujeme bazar zemědělské techniky, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky použitých, ale velmi spolehlivých a kvalitních strojů za bezkonkurenční ceny.

Servis a opravy

Pro malé i velké farmy a zemědělské podniky, zajišťujeme na našich pobočkách v Třeboni a Malém Boru záruční i pozáruční servis a opravy strojů. Prodej náhradních dílů, nejen námi zastupovaných značek, navíc ještě ve středisku Horní Cerekev

Kde působíme?

Obchodní i servisní život společnosti probíhá především na území Jihočeského kraje a v okresech Klatovy, Domažlice a Pelhřimov. Servis námi dovážených značek, jsme schopni provádět i ve zbytku České Republiky, a to buď našimi techniky, nebo ve spolupráci s našimi partnery.