Traktory CLAAS

Traktory CLAAS pro jižní Čechy

Za svou krátkou existenci se společnost CLAAS stala významným evropským výrobcem traktorů. Mezi traktory CLASS najdeme modely s výkonem od 47 po 530 koní: velké traktory XERION 4x4, traktory AXION, ARION, ATOS, AXOS i TALOS, traktory kompaktní třídy ELIOS a v oblasti traktorů s úzkým rozchodem NEXOS. Společnost CLAAS nabízí opravdy široký výběr traktorů. V CLAAS vědí co potřebuje moderní zemědělství.

Pro naše zákazníky chceme to nejlepší a nabízíme to nejlepší - traktory CLAAS pro jižní Čechy. V okresech okresy Pelhřimov, Klatovy a Domažlice a samozřejmě i Třeboň máme množství spokojených zákazníků. Přidejte se k nim - prodej traktorů a dalších zemědělských strojů je naše vizitka.

Traktor CLAAS

Traktory CLAAS - naše nabídka

Vyberte si některý z nabízených traktorů CLASS. Nabízíme prodej traktorů pro jihočeský kraj, ale jsme schopni vyhovět i zákazníkům z celé ČR. pokud si nevyberete přímo z naší nabídky nových traktorů, nabízíme i bazar traktory a bazar zemědělské techniky.

ELIOS 240-210 Stage IIIB (Tier 4i)

V úzkých stájích nebo na strmých svazích je potřeba traktor ve správném formátu. ELIOS je díky svému nízko uloženému těžišti a malé výšce vhodný pro práci v místech, která jsou pro klasické traktory nedosažitelná. Čelní nakladač a přední vývodový hřídel rozšiřují jeho možnosti využití. Kompaktnost a obratnost všude tam, kde je potřeba: nový ELIOS.

ATOS 350-220 Stage IV (Tier 4)

Říká se, že rodinu si člověk nevybere. Vy teď můžete! Její výkon, který bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Její ovládání, snadné, bez zbytečných složitostí. Její pocit z jízdy – to je skutečný traktor CLAAS. A to vše patří do naší rodiny – a také do té Vaší. Nový ATOS.

ARION 460-410 Stage IV (Tier 4)

Každý den přináší nové výzvy, nikdo to nezná lépe než Vy. Proto potřebujete traktor, který s Vámi bude spolupracovat. Nechcete ale jeden z mnoha. Chcete takový, který umí přesně to, co od něj budete očekávat - nic více, nic méně. Nový ARION 400 je přesně takový, jaký potřebujete. Tak, jak chcete Vy.

ARION 650-530 Stage IIIB (Tier 4i)

CLAAS nabízí s novými výrobními řadami ARION 500/600 technická řešení a komfort velkých traktorů CLAAS nyní i ve výkonnostních třídách od 140 do 184 k. Včetně jedinečné a úsporné plynulé převodovky CMATIC, vyvinuté samostatně firmou CLAAS.

AXION 870-800 Stage IV (Tier 4)

Přesvědčivé jsou často věci, které není třeba vysvětlovat. Věci, které člověk v pravém slova smyslu zažije a pochopí sám. Tyto věci nás přesvědčí - trvale. Přesně takový je nový AXION 800.

AXION 950-920 Stage IIIB (Tier 4i)

Když se obrovská tažná síla spojí s nejvyšším možným komfortem obsluhy a nabídne takový výkonový potenciál, jakému není jiný roven - potom se jedná o AXION 900.

XERION 5000-4000 Stage IV (Tier 4)

Věříme, že velikost znamená vše za předpokladu, že také vše dokáže.