Traktory CLAAS

Traktory CLAAS pro jižní Čechy

Za svou krátkou existenci se společnost CLAAS stala významným evropským výrobcem traktorů. Mezi traktory CLASS najdeme modely s výkonem od 47 po 530 koní: velké traktory XERION 4x4, traktory AXION, ARION, ATOS, AXOS i TALOS, traktory kompaktní třídy ELIOS a v oblasti traktorů s úzkým rozchodem NEXOS. Společnost CLAAS nabízí opravdu široký výběr traktorů. V CLAAS vědí, co potřebuje moderní zemědělství.

Pro naše zákazníky chceme to nejlepší a nabízíme to nejlepší - traktory CLAAS pro jižní Čechy. V okresech okresy Pelhřimov, Klatovy a Domažlice a samozřejmě i Třeboň máme množství spokojených zákazníků. Přidejte se k nim - prodej traktorů a dalších zemědělských strojů je naše vizitka.

Traktor CLAAS

Traktory CLAAS - naše nabídka

Vyberte si některý z nabízených traktorů CLASS. Nabízíme prodej traktorů pro jihočeský kraj, ale jsme schopni vyhovět i zákazníkům z celé ČR. Pokud si nevyberete přímo z naší nabídky nových traktorů, nabízíme i traktory použité a bazar zemědělské techniky.

ELIOS 240-210 Stage IIIB

V úzkých stájích nebo na strmých svazích je potřeba traktor ve správném formátu. ELIOS je díky svému nízko uloženému těžišti a malé výšce vhodný pro práci v místech, která jsou pro klasické traktory nedosažitelná. Čelní nakladač a přední vývodový hřídel rozšiřují jeho možnosti využití. Kompaktnost a obratnost všude tam, kde je potřeba, to je nový ELIOS.

ATOS 350-220 Stage IV

Říká se, že rodinu si člověk nevybere. Vy teď můžete! A její výkon bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Její ovládání, snadné, bez zbytečných složitostí. Pocit z jízdy – to je skutečný traktor CLAAS. A to vše patří do naší rodiny – a také do té Vaší. Nový ATOS.

ARION 460-410 Stage IV

Každý den přináší nové výzvy, nikdo to nezná lépe než Vy. Proto potřebujete traktor, který s Vámi bude spolupracovat. Nechcete ale jeden z mnoha. Chcete takový, který umí přesně to, co od něj budete očekávat - nic více, nic méně. Nový ARION 400 je přesně takový, jaký potřebujete. Tak, jak chcete Vy.

ARION 510-660 Stage IIIB

CLAAS nabízí s novými výrobními řadami ARION 500/600 technická řešení a komfort velkých traktorů CLAAS nyní i ve výkonnostních třídách od 125 do 205 PS, a to včetně jedinečné a úsporné plynulé převodovky CMATIC, vyvinuté samostatně firmou CLAAS.

AXION 870-800 Stage IV

Přesvědčivé jsou věci, které není třeba vysvětlovat. Věci, které člověk zažije a pochopí sám. Tyto věci nás přesvědčí - trvale. Přesně tak na Vás zapůsobí nový AXION 800.

AXION 920-960 Stage IIIB

Když se obrovská tažná síla spojí s nejvyšším možným komfortem obsluhy a nabídne takový výkonový potenciál, jakému není jiný roven - potom se jedná o AXION 900.

XERION 5000-4000 Stage IV

Věříme, že velikost znamená vše za předpokladu, že také vše dokáže. Velký traktor XERION se pyšní působivým výkonem motoru až 530 k a díky četným inteligentním systémům a čtyřem stejně velkým kolům dokáže tento výkon přenést také na zem.