Kontakty

 

U+M Servis s.r.o. 

 Tel.: (+420) 384 758 111

 

Pražská 884/II

 Fax:  (+420) 384 721 107

 

379 01 Třeboň

 E-mail: info@umtrebon.cz

 
     
Ing. Karel Hanyk Ing. Daniel Trefil Ing. Matěj Hanyk
jednatel, použitá technika jednatel, P. M. Grimme, Mantis ULV vedoucí prodeje
Tel.: 384 758 117   Tel.: 384 758 119
Mob.: (+420) 602 270 350 Mob.: (+420) 602 316 866 Mob.: (+420) 777 904 440
 k.hanyk@um­trebon.cz d.trefil@umtrebon.cz m.hanyk@umtrebon.cz
     
     
František Petrásek Petr Fleischman Veronika Pavlíková
vedoucí servisu vedoucí skladu  účetní společnosti
Tel.: 384 758 123 Tel.: 384 758 111  Tel.: 384 758 115
Mob.: 724 702 914 Mob.: (+420) 724 336 694  Mob.: (+420) 606 685 007
f.petrasek@um­trebon.cz Fax: 384 758 118  v.pavlikova@umtrebon.cz
                                                       p.fleischman@um­trebon.cz  
     
     

 

 Prodejci

Ing. Jiří Bajer Ing. Karel Starý                                         Ing. Tomáš Vojta
Okresy PI, ST Okresy ČB, ČK, PT, P.M. Kivi-Pekka  Okresy TA, PE, P. M. Stoll, Hawe
Tel.: 376 396 649 Tel.: 384 758 111  Tel.: 384 758 111
Mob.: (+420) 602 316 867   Mob.: (+420) 723 641 581  Mob.: (+420) 724 145 864

j.bajer@umtrebon.cz

k.stary@um­trebon.cz  t.vojta@um­trebon.cz
     
Ing. Matěj Houdek Ing. Petr Leitgeb Bc. Josef Ticháček
Okresy PI, TA Okresy JH, CB Okresy KL, DO
Tel.: 384 758 111 Tel.: 384 758 111 Tel.: 376 396 649
Mob.: (+420) 602 134 674 Mob.: (+420) 602 425 640 Mob.:(+420) 606 685 008
 m.houdek@umtrebon.cz p.leitgeb@um­trebon.cz j.tichacek@um­trebon.cz
     
     

Oblastní zastoupení

   
Středisko Malý Bor    
U+M Servis s.r.o. Tel.: (+420) 376 396 649  
Areál Agrospol Malý Bor Fax: (+420) 376 396 650  
341 01 Horažďovice E-mail: m.bor@umtrebon.cz  
     
Josef Kalčík Zdeněk Kabrt František Malý 
Skladník Mechanik  Mechanik 
Tel.: (+420) 602 651 641 Tel.: (+420) 606 685 006  Tel.: (+420) 602 151 823 
E-mail: m.bor@umtrebon.cz E-mail: z.kabrt@umtrebon.cz  E-mail: f.maly@umtrebon.cz 
     
Středisko Obrataň    
U+M Servis s.r.o. Ing. Daniel Trefil  
Areál Agria Obrataň Tel.: (+420) 602 316 866  
394 12 Obrataň E-mail: d.trefil@umtrebon.cz  
     
Středisko Horní Cerekev    
U+M Servis s.r.o. Jiří Kantor  
Havlíčkova 473/120 (areál fy. Agroslužby a.s.) Tel.: (+420) 733 712 884  
394 03 Horní Cerekev E-mail: j.kantor@umtrebon.cz  
Tel.: (+420) 733 712 884