Kontakty

 

U+M Servis s.r.o. 

 Tel.: (+420) 384 758 111

 

Pražská 884/II

 Fax:  (+420) 384 721 107

 

379 01 Třeboň

 E-mail: info@umtrebon.cz

 
     
Ing. Karel Hanyk Ing. Daniel Trefil Miloslava Fleischmanová
jednatel, použitá technika jednatel, P. M. Grimme, Mantis ULV účetní společnosti
Tel.: 384 758 117   Tel.: 384 758 115
Mob.: (+420) 602 270 350 Mob.: (+420) 602 316 866 Mob.: (+420) 606 685 007
 k.hanyk@um­trebon.cz d.trefil@umtrebon.cz  m.fleischmanova@umtrebon.cz
     
     
František Petrásek Petr Fleischman  
vedoucí servisu vedoucí skladu, P. M. STOLL, PelTuote  
Tel.: 384 758 123 Tel.: 384 758 111  
Mob.: 724 702 914 Mob.: (+420) 724 336 694  
f.petrasek@um­trebon.cz Fax: 384 758 118  
                                                       p.fleischman@um­trebon.cz  
     
     

 

 Prodejci

Ing. Jiří Bajer                                          
Okresy PI, ST    
Tel.: 376 396 649    
Mob.: (+420) 602 316 867      

j.bajer@umtrebon.cz

   
     
Ing. Matěj Houdek Ing. Petr Leitgeb Bc. Josef Ticháček
Okresy PI, TA Okresy JH, CB Okresy KL, DO
Tel.: 384 758 111 Tel.: 384 758 111 Tel.: 376 396 649
Mob.: (+420) 602 134 674 Mob.: (+420) 602 425 640 Mob.:(+420) 606 685 008
 m.houdek@umtrebon.cz p.leitgeb@um­trebon.cz j.tichacek(at)um­trebon.cz
     
Ing. Matěj Hanyk Ing. Vladislav Kos  
Okresy ČB, ČK, ST, PT
Okresy TA, PE  
Tel.: 384 758 119 Tel.: 384 758 111  
Mob.: (+420) 777 904 440 Mob.: (+420) 724 336 693  
 m.hanyk@um­trebon.cz v.kos@um­trebon.cz  
     
     

Oblastní zastoupení

   
Středisko Malý Bor    
U+M Servis s.r.o. Tel.: (+420) 376 396 649  
Areál Agrospol Malý Bor Fax: (+420) 376 396 650  
341 01 Horažďovice E-mail: m.bor@umtrebon.cz  
     
Josef Kalčík Zdeněk Kabrt František Malý 
Skladník Mechanik  Mechanik 
Tel.: (+420) 602 651 641 Tel.: (+420) 606 685 006  Tel.: (+420) 602 151 823 
E-mail: m.bor@umtrebon.cz E-mail: z.kabrt@umtrebon.cz  E-mail: f.maly@umtrebon.cz 
     
Středisko Obrataň    
U+M Servis s.r.o.  Ing. Daniel Trefil  
Areál Agria Obrataň Tel.: (+420) 602 316 866  
394 12 Obrataň  E-mail: d.trefil@umtrebon.cz  
     
Středisko Horní Cerekev    
U+M Servis s.r.o.  Jiří Kantor  
Havlíčkova 473/120 (areál fy. Agroslužby a.s.)  Tel.: (+420) 733 712 884  
394 03 Horní Cerekev   E-mail: j.kantor@umtrebon.cz  
Tel.: (+420) 733 712 884