Zemědělské stroje

 

Dodáváme zemědělské stroje a techniku předních výrobců značek CLAAS, VÄDERSTAD, GRIMME, BvL a LEMKEN převážně pro jižní Čechy.

Využijte také našeho servisu a prodeje náhradních dílů na traktory a jinou zemědělskou techniku. 

 

Společnost U+M Servis s.r.o. byla založena v lednu roku 1997 a působí jako autorizovaný prodejce zemědělské techniky značek CLAAS, VÄDERSTAD, GRIMME a LEMKEN. Od svého vzniku provádí obchodní a servisní činnost na území celého Jihočeského kraje, dále pak v okresech Klatovy a Domažlice (Plzeňský kraj) a v okrese Pelhřimov (Kraj Vysočina).

Prodej traktorů a zemědělské techniky

Od roku 2001 je společnost U+M Servis s.r.o. eurodealerem firmy GRIMME, největšího evropského výrobce strojů na pěstování, sklizeň a skladování brambor. V roce 2005 se firma stala importérem sběračů kamene Kivi Pekka z Finska, od roku 2008 importuje čelní nakladače STOLL a v roce 2016 se nabízená technika rozšířila o značku BvL, specialistu v oblasti výroby techniky pro krmení. 

Servis a opravy zemědělských strojů

Od léta roku 2008 je pro lepší zabezpečení poskytovaných služeb v provozu také nově vybudovaná servisní dílna a sklad náhradních dílů.

Sídlo firmy se nachází v Třeboni na adrese Pražská 884/II (u hlavní silnice č.150 Wien-Třeboň-Praha).

V oblastním zastoupení pro okresy Tábor a Pelhřimov působí od roku 1998 pobočka v areálu AGRIA Obrataň (okres Pelhřimov). Pro okresy Domažlice, Klatovy, Písek a Strakonice vznikla v roce 2002 pobočka v Malém Boru (okres Klatovy), kde zajišťujeme servis strojů a sklad náhradních dílů.